Kommenteeri

Võltsnaiselikkus

Lahkan veidi Võltsnaiselikkuse teemat, mis sisaldab mitmeid küsimusi ja mõtteid. Miks reklaamin ennast nii palju väljapoole, ilupildid, torutatud huuled, ütlen ISE välja kes ma olen. Miks ma seda teen?

Kas siis teised ei näe seda, et sa pead seda kõvasti kuulutma või sa ise ei usu seda? Kui ma otsin naiselikkust iseendas siis sean vaikselt muutuste samme. Ühel hetkel tunnen ennast ise kindlalt ja oma nahas hästi ning siis märkavad muutusi ka minu kaaslased, pere, sõbrad, lähedased. Miks ikkagi siis ennast eksponeeriva naise hinges toimub?


1. Eneseväärtustamine: Võltsnaiselikkus tuleneb sageli eneseväärtustamise probleemidest või ebakindlusest. Naised võivad püüda kompenseerida oma sisemise kindluse puudumist, keskendudes välisele pildile ja püüdes meeldida teistele, isegi kui see pole nende tegelik soov ega olemus.

2. Välise ilu ja sisemise olemuse tasakaal: Rõhutades vaid välimust ja riietust, võivad mõned naised alahinnata sisemise ilu ja isiksuse tähtsust. Tegelik ilu peitub sügavamates omadustes nagu hoolivus, empaatia ja siirus, märkamine, tähelepanu.

3. Emotsionaalse intelligentsuse puudumine: Hoolivus, soojus ja siirus on omadused, mis vajavad arendamist ja kultiveerimist. Emotsionaalse intelligentsuse ja enesearenguga tegelemine aitab arendada oma sisemist ilu ning luua tõelisi ja sügavaid suhteid nii pere, partneri kui sõpradega.

4. Sotsiaalmeedia mõju: Sotsiaalmeedia ja meedia üldiselt võivad soodustada pinnapealsust ja välisele ilule keskendumist. Pidev surve täiuslikkusele võib muuta mõned naised võltsnaiselikkuse poole pürgivaks, sest nad tunnevad, et peavad vastama teatud standarditele, et olla aktsepteeritud ja austatud.

Põhjuseid miks Võltsnaiselikkuse taha end peidetakse on mitmeid veel aga oluline on siiski inimese autentsus ja oskus luua sooje ning tähendusrikkaid suhteid nii iseendaga, oma suhtepartneri ning eelkõige oma laste ja perega. 

Lisa kommentaar

Email again: