Filtreeri postitusi

Võltsnaiselikkus

Lahkan veidi Võltsnaiselikkuse teemat, mis sisaldab mitmeid küsimusi ja mõtteid. Miks reklaamin ennast nii palju väljapoole, ilupildid, torutatud huuled, ütlen ISE välja kes ma olen. Miks ma seda teen?

Kas siis teised ei näe seda, et sa pead seda kõvasti kuulutma või sa ise ei usu seda? Kui ma otsin naiselikkust iseendas siis sean vaikselt muutuste samme. Ühel hetkel tunnen ennast ise kindlalt ja oma nahas hästi ning siis märkavad muutusi ka minu kaaslased, pere, sõbrad, lähedased. Miks ikkagi siis ennast eksponeeriva naise hinges toimub?


Loe lisaks

Sinu aju võib sinuga trikitada

Sõltuvuse ja tagasilangusega seotud aspekt, millest peaksid aru saama, on see, et uimasteid või alkoholi tarvitades aju trikitab teiega, paneb sind tegema teie endi huvidele täiesti vastupidiseid otsuseid. Otsmiku keskosas asub ajupiirkond, mida nimetatakse ventraalseks mediaalseks prefrontaalkorteksiks. See on ajupiirkond, mis võtab infot vastu, sorteerib seda ja otsustab, mida inimene tegema peaks. See ongi otsuseid tegev piirkond. Enamasti töötab see hästi – hindate uusi olukordi, otsustate, mida ette võtta, ja seejärel teete seda, mis on vajalik eesmärgi saavutamiseks.
Loe lisaks

Kliendi tagasiside on teretulnud

Sõbrapäeval sain väga meeldiva ja pika kliendi tagasiside. Loomulikult on tagasisidet hea saada aga see oli midagi erakordset ja jagan kliendi nõusolekul siin blogis. Selle kliendiga töötasin 2021 aastal pea aasta aega. Ta oli klint Töötukassa kaudu, siis vahepeal käis minu erapraksises pool aastat ja siis jälle Töötukassa kaudu. Imeline klient kes tõi rõõmu aga pakkus ka väljakutseid. Julgustan ka teisi kliente oma tagasisidet jagama. Oleksin väga tänulik!
Loe lisaks

Arhiiv