Filtreeri postitusi

Lahku kasvamine

Lahku kasvamine – mis siis meiega juhtub? 

Kui suhe algab siis on meil parimad kavatsused. On rõõmu, uudsust, sära ja lähedust. Kuidas aga algab kaugenemine? Kas ma tunnen ära kui oleme juba võõraks jäänud?Sageli võtab argielu võimust, et me ei pane tähelegi enda või partneri kaugenemist.

Kui partnerid /või üks neist/ ei ole enam suhtega rahul, siis kas võetakse ette teekond, et midagi muuta või asutakse suhte lõpetamise teekonnale.

Loe lisaks

Miks meil paarisuhet ikka nii väga vaja on?

Inimese subjektiivne õnnetunne pidavat seisma neljal suurel vaalal:

  • Inimese tervislik seisund
  • Paarisuhe
  • Eneseteostus
  • Füüsiline ja materiaalne turvalisus

See milline on sinu suhe kalli inimesega, mõjutab otseselt kõiki teisi aspekte, nii tervist, eneseteostuse võimekust kui seeläbi võimet luua endale turvaline keskkond. Paarisuhe on väga suure tähtsusega meie heaolus. 

Loe lisaks

Minutervis nõustamised kolmas tegutsemise aasta

Head kliendid!

Täna 29.05.2020 tähistan rõõmsalt Minutervis Nõustamisteenused (Tervemina OÜ) kolmandat tegutsemisaastat ja vaatan positiivselt ja lootusrikkalt tulevikku.

Mul on au avaldada mõned kliendi lood ja tagasiside minu nõustamistele. Jagan neid ülla eesmärgiga, et julgustada teisi kliente abi otsima asudes enesearengu teele ning kindlasti nõustaja sinna teekonnale kaasa võttes.

NB! Lugude avaldamiseks on klientidelt nõusolek olemas. Mõned nimed muudetud aga lood on täpselt nii avaldatud nagu kliendid seda minuga jagasid. Aitäh teile julgetele, kes te oma lugu jagasite.
Kõiki kes loevad postituse lõpuni ja jagavad postitust ootab sünnipäeva üllatus lõpus.

Loe lisaks

Alkoholismi ravi/ testi ennast

Mõju tervisele Alkohol mõjutab sinu keha ja enesetunnet ka siis, kui sa seda ise ei tunne ning sul ei ole veel tervisekaebusi. Otseselt alkoholist algavaid terviseprobleeme on umbes 60, kaudsemalt on alkoholi mõjuga seotud haigusi üle 200. Selles, kuidas alkohol täpselt kellegi tervist mõjutab, mängivad olulist rolli vanus, sugu, geenid ja palju muud.

Mõju elukvaliteedile Alkohol mõjutab ka seda, kuidas sina ümbritseva maailmaga suhtled ja oma eluga toime tuled. Sellepärast pane juba varakult tähele ohumärke. Kui tunned, et alkohol mõjutab sinu elukvaliteeti, on see piisav põhjus spetsialisti poole pöördumiseks.

Milline on minu alkoholitarvitamine? Sageli tekivad inimesel vastandlikud tunded, kui ta oma joomisharjumuse peale mõtleb. Lõõgastav klaasike ja alles hiljem mõistmine, et see ei jäänudki üheks klaasikeseks. Sellest nõiaringist aitab väljuda oma käitumise aus analüüsimine. Vaata alkokalkulaatoris üle alkoholikogused, mida tarvitad, ning hinda AUDIT testi abil oma suhet alkoholiga.

Testi oma alkoholi tarbimist

Loe lisaks

Arhiiv