Kommenteeri

Lahutades toetu suhetele

Uue suhtlusvõrgustiku loomine võib olla väljakutse pärast lahutust, kuid see on oluline samm uue alguse suunas. Annan mõned viisid, kust leida uut suhtlusvõrgustikku:
  1. Sõpruskond ja perekond: Tugevda olemasolevaid suhteid. Veeda aega sõprade ja perega ning osale üritustel ja kohtumistel, kus saad tutvuda uute inimestega. See on väsitav ja sa tahad olla üksinda, peita ennast aga kõigele vaatamata tuleb seda teha -  ei tohi jätta ennast üksinda.

  2. Huviringid ja klubid: Liituge huviringidega või klubidega, mis vastavad teie uinunud huvidele ja hobidele. See võib hõlmata spordiklubisid, kunstiringe, raamatuklubisid, vabatahtliku töö rühmi jne. Sellised tegevused pakuvad võimalust kohtuda sarnaste huvidega inimestega. Tee oma soiku jäänud unistused teoks! Õpi midagi uut!

  3. Tutvumisplatvormid: Kui olete valmis uute romantiliste suhete loomiseks, võite proovida tutvumisplatvorme,, mis pakuvad erinevaid võimalusi kohtumisteks ja suhtluseks uute inimestega. Osale suurüritustel - kontserdid, toidumessid, suveüritused, kus võid leida uusi tutvusi.

  4. Töökeskkond: Kolleegid võivad saada heaks suhtlusvõrgustiku allikaks. Veetke aega töökaaslastega lõunatel või tööüritustel ning võtke osa ettevõtte sotsiaalsetest tegevustest ja üritustest.

  5. Lahutuse tugirühmad: Lahutuse tugirühmad olla mitte ainult emotsionaalseks toetuseks, vaid ka suurepäraseks kohaks uute sõprade leidmiseks, kellel on sarnased kogemused. Nendest tutvustest võib saada tugi ka peale tugigrupi lõppemist.

  6. Sotsiaalmeedia: Sotsiaalmeediaplatformid, nagu Facebook, LinkedIn või Twitter, võivad olla head vahendid uute kontaktide loomiseks. Liituge huvipõhiste gruppidega, osalege aruteludes ja võtke ühendust inimestega, kellega jagate ühiseid huvisid või erialaseid huve.

Oluline on olla avatud uutele võimalustele ja julgeda astuda välja oma mugavustsoonist. Uute suhete loomine võib võtta aega, kuid kui oled kannatlik ja avatud siis leiad kindlasti enda ümber uue ja toetava sõpruskonna..


Lisa kommentaar

Email again: