Filtreeri postitusi

Mõistuse korrastamise harjutused

Mõtete korrastamise harjutused
Nr 1. Keskendu hingamisele - hingamise muutumine on sageli esimene märk, et mõtted on pealetükkivad-pingerohked. Üks parimaid viise oma mõistuse üle kontrolli saavutamiseks on aeglane, sügav ja rütmiline hingamine. Keskendunud hingamine aeglustab pulssi, lõdvestab lihaseid, rahustab meeli ja normaliseerib ajutegevust.


Loe lisaks

Vaimse korralageduse neli põhjust

Advendimõtted.
Mõtete korrastamine on oluline, et saada lahti kõikvõimalikest negatiivsetest tunnetest, mis omakorda tekitavad ärevust. On oluline aru saada, miks meil sellised mõtte üldse on.
Vaimse korralageduse neli põhjust:
  • Igapäevane stress
  • Valikute paradoks
  • Liiga palju kraami
  • Negatiivsuskalduvus
Mis kohe kiirelt aitab: kallista lähedast inimest, helista sõbrale, pereliikmele, kingi kallitele inimestele aega, pea meeles nende tähtsaid päevi ja tegemisi. Ole neile olemas. Lähedus oma perega on kõige parem kaitse stressi vastu.
Loe lisaks

Minutervis nõustamised kolmas tegutsemise aasta

Head kliendid!

Täna 29.05.2020 tähistan rõõmsalt Minutervis Nõustamisteenused (Tervemina OÜ) kolmandat tegutsemisaastat ja vaatan positiivselt ja lootusrikkalt tulevikku.

Mul on au avaldada mõned kliendi lood ja tagasiside minu nõustamistele. Jagan neid ülla eesmärgiga, et julgustada teisi kliente abi otsima asudes enesearengu teele ning kindlasti nõustaja sinna teekonnale kaasa võttes.

NB! Lugude avaldamiseks on klientidelt nõusolek olemas. Mõned nimed muudetud aga lood on täpselt nii avaldatud nagu kliendid seda minuga jagasid. Aitäh teile julgetele, kes te oma lugu jagasite.
Kõiki kes loevad postituse lõpuni ja jagavad postitust ootab sünnipäeva üllatus lõpus.

Loe lisaks