Filtreeri postitusi

Lahku kasvamine

Lahku kasvamine – mis siis meiega juhtub? 

Kui suhe algab siis on meil parimad kavatsused. On rõõmu, uudsust, sära ja lähedust. Kuidas aga algab kaugenemine? Kas ma tunnen ära kui oleme juba võõraks jäänud?Sageli võtab argielu võimust, et me ei pane tähelegi enda või partneri kaugenemist.

Kui partnerid /või üks neist/ ei ole enam suhtega rahul, siis kas võetakse ette teekond, et midagi muuta või asutakse suhte lõpetamise teekonnale.

Loe lisaks

Miks meil paarisuhet ikka nii väga vaja on?

Inimese subjektiivne õnnetunne pidavat seisma neljal suurel vaalal:

  • Inimese tervislik seisund
  • Paarisuhe
  • Eneseteostus
  • Füüsiline ja materiaalne turvalisus

See milline on sinu suhe kalli inimesega, mõjutab otseselt kõiki teisi aspekte, nii tervist, eneseteostuse võimekust kui seeläbi võimet luua endale turvaline keskkond. Paarisuhe on väga suure tähtsusega meie heaolus. 

Loe lisaks

Kuidas veeta õigesti nädalavahetust?

Pühapäevast ja nädalavahetusest on vaja eriti lugu pidada pereelu ja laste olemasolu korral. Vanematega koos veedetud nädalalõpp lähendab lapsi, vähendab möödarääkimisi ning suurendab vastastikust usaldust ja turvatunnet. Samas on see lastele ka suur tunnustus. Kui napib raha teatrisse või loomaaeda minekuks, siis isana võta vähemalt oma lotendavad dressipüksid jalast ning emana viska nurka määrdunud kleit. Pange end pühapäevaselt riidesse ja istuge pereringis ilusa linaga kaetud lauataha, sööge koduseid pannkooke ning lubage kõiki südamel olev vastastikku, rahulikult ja lõpuni välja rääkida ja üksteist ära kuulata.
Loe lisaks