Filtreeri postitusi

Lahku kasvamine

Lahku kasvamine – mis siis meiega juhtub? 

Kui suhe algab siis on meil parimad kavatsused. On rõõmu, uudsust, sära ja lähedust. Kuidas aga algab kaugenemine? Kas ma tunnen ära kui oleme juba võõraks jäänud?Sageli võtab argielu võimust, et me ei pane tähelegi enda või partneri kaugenemist.

Kui partnerid /või üks neist/ ei ole enam suhtega rahul, siis kas võetakse ette teekond, et midagi muuta või asutakse suhte lõpetamise teekonnale.

Loe lisaks

Minutervis nõustamised kolmas tegutsemise aasta

Head kliendid!

Täna 29.05.2020 tähistan rõõmsalt Minutervis Nõustamisteenused (Tervemina OÜ) kolmandat tegutsemisaastat ja vaatan positiivselt ja lootusrikkalt tulevikku.

Mul on au avaldada mõned kliendi lood ja tagasiside minu nõustamistele. Jagan neid ülla eesmärgiga, et julgustada teisi kliente abi otsima asudes enesearengu teele ning kindlasti nõustaja sinna teekonnale kaasa võttes.

NB! Lugude avaldamiseks on klientidelt nõusolek olemas. Mõned nimed muudetud aga lood on täpselt nii avaldatud nagu kliendid seda minuga jagasid. Aitäh teile julgetele, kes te oma lugu jagasite.
Kõiki kes loevad postituse lõpuni ja jagavad postitust ootab sünnipäeva üllatus lõpus.

Loe lisaks

Ilona tagasivõitmise lugu 

RAAMATUSOOVITUS
Soojalt soovitan Seda raamatut nii meestele kui naistele. See perelugu on kirjutatud läbi nii mehe kui ka naise vaatevinkli. Kui ei teaks, et on üks perelugu siis ei usuks, on kaks täiesti erinevat lugu.
Raamat näitab selgelt, kui oluline on üksteist kuulda ja kuulata ära lõpuni.
See reegel kehtib loomulikult kõikides suhtlustes, mitte ainult mehe ja naise vahel.
Iga inimne tunnetab ja tajub elusündmusi erinevalt. Oleks ideaalne kui sinu teine pool mõistaks sind just nii, nagu sina maailma tajud.

Suur osa selles, kuidas teine sind mõistab, on Sinu enda teha. Mõtle vahel sellele, kui asjad kipuvad kiiva kiskuma.
Loe lisaks

Kriis meie elus, on see hea või halb?

Sõna kriis tuleneb kreeka keelest ning tähendab muutust, ohtu, pööret, otsustust, lahutust, eraldamist, lahutamist, võimalust (kr. k krisis). Psüühiline kriis on inimese loomulik reaktsioon äkki muutunud olukorrale.

Kriisid kuuluvad inimeste ellu. Kriis ei ole halb ega hea vaid psüühikas on see otsekui PUHVER, mis hoiab ja kaitseb inimest kui tervikut võimaldades muutustega järkjärgult kohaneda. (Ugur 1999). 

Loe lisaks