Filtreeri postitusi

Kuidas veeta õigesti nädalavahetust?

Pühapäevast ja nädalavahetusest on vaja eriti lugu pidada pereelu ja laste olemasolu korral. Vanematega koos veedetud nädalalõpp lähendab lapsi, vähendab möödarääkimisi ning suurendab vastastikust usaldust ja turvatunnet. Samas on see lastele ka suur tunnustus. Kui napib raha teatrisse või loomaaeda minekuks, siis isana võta vähemalt oma lotendavad dressipüksid jalast ning emana viska nurka määrdunud kleit. Pange end pühapäevaselt riidesse ja istuge pereringis ilusa linaga kaetud lauataha, sööge koduseid pannkooke ning lubage kõiki südamel olev vastastikku, rahulikult ja lõpuni välja rääkida ja üksteist ära kuulata.
Loe lisaks

Ilona tagasivõitmise lugu 

RAAMATUSOOVITUS
Soojalt soovitan Seda raamatut nii meestele kui naistele. See perelugu on kirjutatud läbi nii mehe kui ka naise vaatevinkli. Kui ei teaks, et on üks perelugu siis ei usuks, on kaks täiesti erinevat lugu.
Raamat näitab selgelt, kui oluline on üksteist kuulda ja kuulata ära lõpuni.
See reegel kehtib loomulikult kõikides suhtlustes, mitte ainult mehe ja naise vahel.
Iga inimne tunnetab ja tajub elusündmusi erinevalt. Oleks ideaalne kui sinu teine pool mõistaks sind just nii, nagu sina maailma tajud.

Suur osa selles, kuidas teine sind mõistab, on Sinu enda teha. Mõtle vahel sellele, kui asjad kipuvad kiiva kiskuma.
Loe lisaks

Emadepäeva mõtisklus

Kõik naised ei ole emad. Emaks olemine ei ole juhus, see on teadlik valik võtta vastutus elu eest. «Kui laps sünnib, siis algab intensiivkursus suhetest,» ütleb psühholoog ja Tallinna Ülikooli õppejõud Kristiina Uriko. Nii ta just tegelikult ka on.

Loe lisaks